mediestetica.eu

tel. +48 600 250 233
poniedziałek – piątek: 12:00 – 17:00

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Twój problem

Rolcid medyczny i Dermapen

Rolcid medyczny to metoda mechanicznego nakłuwania dna blizny czy rozstępu przy pomocy ruchomego wałka z rzędami mikroigieł o długości 0.5-2.5 mm. Zabieg wymaga znieczulenia miejscowego. Uwalniana w czasie nakłuwania składowe krwi bogate w czynniki wzrostu, które stymulują do wzrostu nowe włókna kolagenowe i elementy tkanki łącznej. Aby zwiększyć efektywność zabiegu, dodatkowo stosowane są koktajle zawierające z kwas hialuronowy, peptydy, nukleotydy. Wskazana jest seria 3-5 zabiegów co 3 tyg. Po serii zabiegów skóra jest napięta, zredukowane przebarwienia , drobne zmarszczki i blizny Jedna rolka wystarcza na cały cykl zabiegów. Zabieg często łączony jest z pillingami lub PRP.

Rolcid medyczny

Dermapen to metoda frakcyjnego-punktowego cięcia dna blizn mechanicznie, przy pomocy igieł . Krew powstała podczas zabiegu wskutek uszkodzenia naczyń , działa dodatkowo stymulująco na tworzenie nowych włókien kolagenowych. W czasie zabiegu stosuje się koktajle o działaniu naprawczym. Zabiegi przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym co 3 tyg . Czas gojenia to 3-4 dni.

Dermapen

tel. +48 600 250 233

ul. Reymonta 20, Przemyśl

Znajdź nas na Facebooku

Zapraszamy!