mediestetica.eu

tel.: +48 600 250 233
poniedziałek – piątek: 12:00 – 17:00

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

TWÓJ PROBLEM

Plexr - Olśniewaj spojrzeniem

Dbasz o siebie. Stosujesz profilaktykę przeciwstarzeniową, wykonujesz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej poprawiające jakość Twojej skóry. Widzisz jednak, że opadające powieki powodują, że Twoja Twarz wygląda „smutno” a opadające kąciki oka dodają Ci lat. Te naturalne procesy starzenia powodują, że tracimy młodzieńczy wyraz twarzy. Medycyna estetyczna znalazła już jednak na to rozwiązanie. Bez wypełniania, bez igieł i bez skalpela. W leczeniu opadających powiek należy wykonać od 2 do 4 zabiegów w odstępach 40 dni, w zależności od stopnia zaawansowania problemu. Według badań klinicznych efekt terapeutyczny utrzymuje się od 2 do 4 lat. Dla podtrzymania efektu zaleca się wykonanie zabiegu przypominającego 1 raz do roku.

plexr1

PLEXR TO NIE TYLKO LECZENIE OPADAJĄCYCH POWIEK

Głównym wskazaniem PLEXR jest lifting okolicy oka (nieinwazyjna bleferoplastyka) i leczenie utrwalonych głębokich zmarszczek w okolicy ust (tzw. zmarszczki palacza).

Plazma PLEXR wykorzystywana jest również w liftingu dolnej części twarzy, usuwaniu zmian skórnych, takich jak: kępki żółte powiek, brodawki płaskie, brodawki łojotokowe, włókniaki, oraz leczenia blizn i rozstępów.

plexr2

ZALETY TERAPII PLEXR

 • wyłącza pacjentów z codziennych aktywności na bardzo krótki okres czasu i wymaga tylko znieczulenia miejscowego
 • pozwala na wykonanie zabiegu korekcji powiek z zachowaniem pełnej ruchomości powieki w trakcie i po zabiegu
 • pełna kontrola operatora podczas wykonywania zabiegu
 • nie wymaga nakładek nagałkowych podczas wykonywania zabiegu
 • zabieg nie wywołuje stanu zapalnego i nekrozy otaczających tkanek

Zabiegi rewitalizujące

Zabiegi rewitalizujące – przeznaczone są dla skór szarych, matowych, pozbawionych odpowiedniego nawilżenia i odżywienia. Świetnie sprawdzają się w okresach, gdy skóra zniszczona jest przez mróz po zimie lub po lecie , gdy osłabia jej stan słońce. Ich zadaniem jest przywrócenie utraconej zdolności do pochłaniania substancji odżywczych zawartych w kosmetykach. Powodują odbudowę płaszcza lipidowego naskórka i pobudzają naturalne procesy życiowe komórek. Przywracają jędrność, elastyczność i właściwy koloryt skóry. Posiada również działanie anti-age dając efekt liftingu oraz wyraźnego odmłodzenia skóry.

Zabiegi rewitalizujące

Epilacja laserowa

Soprano ICE laser diodowy.

Wszystkie systemy do epilacji usuwają włosy będące w fazie czynnej-anagenie, pozostałe mimo, że rosną to pozostają nieme na działanie lasera. Czas wchodzenia włosów w fazę anagenu jest zmienny osobniczo i trwa około 4-6 tyg. Wiąże się to z koniecznością przeprowadzenia 4-6 zabiegów. Epilacja najbardziej efektywna jest u osób z jasną karnacją i ciemnymi grubymi włosami. U kobiet z hirsutyzmem, gdzie włosy mają inną budowę korzenia zależną od stymulacji przez testosteron, konieczne jest wykonanie większej ilości zabiegów.

W celu poprawy komfortu zabiegu epilacji, możemy stosować dodatkowe chłodzenie chłodziarką Zimmer.

Soprano posiada unikalną głowicę do leczenia miejsc trudnych : uszy, nos, brwi.

Zabiegów epilacji nie wykonujemy w okresie późnej wiosny i lata. Po zabiegu przez okres 4 tyg. obowiązuje zakaz opalania.

Epilacja laserowa

Epilacja laserowa

Epilacja laserowa

Zabiegi na dłonie

Zabiegi na dłonie, Parafina - jest bardzo dobrym sposobem nawilżenia i odżywienia naszej skóry dłoni. Poprawia kondycję suchych, zniszczonych i popękanych dłoni. Nie działa również obojętnie na nasze paznokcie, ponieważ regeneruje je oraz na nasze stawy i kości poprawiając ich kondycje. Po takim zabiegu skóra staje się gładka, miękka i lśniąca. Jest fajnym zabiegiem po okresie zimowym, gdy ręce są mocno przesuszone.

Przeciwskazania:

 • egzema,
 • grzybica rąk,
 • bądź paznokci,
 • inne choroby skóry,
 • alergia na parafinę,
 • lub jej pochodne.

Zabiegi na dłonie

Jonoforeza i ultradźwięki

Jonoforeza i ultradźwięki – jest zabiegiem wykorzystującym moc ultradźwięków do wtłaczania odpowiednio dobranych składników odżywczych w głąb skóry. Celem jest poprawa krążenia krwi i limfy oraz wspomaganie metabolizmu i regeneracji naskórka. Podczas zabiegu może być odczuwane delikatne ciepło, które odpręża naszą skórę i mięśnie.

Wskazania: zmarszczki, skóra naczynkowa, nadmierne wydzielanie sebum, przebarwienia, skóra odwodniona, przesuszona i mało napięta.

Efekty: ujędrnienie, nawilżenie skóry, spłycenie zmarszczek, zmniejszenie efektu „błyszczenia się”, stymulacja mięśni.

Jonoforeza i ultradźwięki

tel.: +48 600 250 233

ul. Reymonta 20, Przemyśl

Zapraszamy!