mediestetica.eu

tel. +48 600 250 233
poniedziałek – piątek: 12:00 – 17:00

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Twój problem

Mezoterapia igłowa Alidya

Alidya (Anti Lipo Dystrophic Agent) to innowacyjny wynalazek do walki z cellulitem!

Wychwytuje szkodliwe jony żelaza i przywraca. sprawność błon komórkowych, zabezpieczając tym samym żywotność i sprawność tkanek już na najbardziej podstawowym poziomie struktury organizmu. Bogaty w aminokwasy i cukrowce preparat poprawia także krążenie tętnicze i drenaż osmotyczny istoty międzykomórkowej oraz korzystnie wpływa. na odbudowę białek tworzących macierz i likwidację wolnych rodników. Dzięki odkwaszeniu środowiska istoty międzykomórkowej utrudnia odkładanie się jonów żelaza. W efekcie terapia przywróci skórze jędrność, gładkość i właściwy wygląd.

Terapia preparatem Alidya zalecana jest w leczeniu istniejącego cellulitu oraz, co bardzo ważne, w zapobieganiu jego powstaniu. Wskazana jest też po liposukcji, w przypadku ALIDYA wystąpienia obrzęku lipidowego i po intralipoterapii przeprowadzonej z wykorzystaniem Aqualyxu.

Zabieg z użyciem Alidya wykonuje lekarz tradycyjną metodą rnezoterapii. Zabieg powtarzany jest co 7 dni przez kolejne 7-12 tygodni.

Aby zachować ciągłość efektu zdrowej tkanki, zaleca się raz w roku powtórzyć terapię. W celu wzmocnienia skuteczności zabiegu można poddać się zabiegom Accent XL i drenażowi limfatycznemu.

Mezoterapia igłowa Alidya

tel. +48 600 250 233

ul. Reymonta 20, Przemyśl

Znajdź nas na Facebooku

Zapraszamy!

DMC Firewall is a Joomla Security extension!