mediestetica.eu

tel. +48 600 250 233
poniedziałek – piątek: 12:00 – 17:00

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Twój problem

Ellisys Duo

Zabiegi radiofrekwencji mikroigłowej Ellisys Duo polegają na mikronakłuwaniu specjalnymi głowicami z igłami izolowanymi lub nieizolowanymi, powlekanymi 24-karatowym złotem i podgrzewaniu skóry za pomocą fal radiowych. Precyzyjne i optymalne rozmieszczenie igieł pozwala na równomierne ogrzanie tkanek bez ryzyka ich przegrzania. Wywołany w ten sposób efekt miejscowego uszkodzenia włókien kolagenowych jest sygnałem dla organizmu aby włączyć proces odbudowy i regeneracji nowego kolagenu. Zabiegi wykonywane są w znieczuleniu miejscowym i nie wymagają wyłączenia z codziennych czynności życiowych.

Nadpotliwość jest jedną z kłopotliwych i krępujących dolegliwości, przede wszystkim ze względów estetycznych. Rf mikroigłowy ma swoje zastosowanie również w przypadku leczenia tej przypadłości.
Podczas tego zabiegu skóra nakłuwana jest mikroigłami i jednocześnie podgrzewana falami radiowymi. Dzięki temu zniszczeniu ulegają gruczoły potowe zlokalizowane nawet w najgłębszych warstwach skóry. Zabieg ten jest bardzo precyzyjny, igły działają z indywidualnie dobrana mocą i penetrują skórę na określoną głębokość. W trakcie jednego zabiegu likwidujemy tylko część gruczołów potowych, stąd powinno się go wykonać w serii min. 3, w odstępach 30 dniowych.

ellisys duo2

tel. +48 600 250 233

ul. Reymonta 20, Przemyśl

Znajdź nas na Facebooku

Zapraszamy!

Our website is protected by DMC Firewall!