mediestetica.eu

tel. +48 600 250 233
poniedziałek – piątek: 12:00 – 17:00

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Twój problem

Nici PDO i DARVIN

Nici PDO to syntetyczne mono/ polifilamentowe włókna, umieszczone na sterylnej igle/kaniuli, przy pomocy której wprowadzamy ją w wybrane okolice.

Nici PDO Basic i Screw stosowane głównie na bocznych częściach twarzy, czole i okolicy dekoltu. Służą do wygładzania drobnych zmarszczek, są nićmi biostymulującymi.

Nici PDO Babr II 4D stosowane w środkowej i dolnej części twarzy, służą głównie do unoszenia tkanek.

Darvin to bioabsorbowalne nici z caprolaktonu z technologią powolnej biodegradacji. Stosowane w okolicy linii marionetek, szyi i dekoltu, służą do zagęszczania skóry.

Nici stopniowo rozpuszczając się stymulują syntezę kolagenu, fibroblastów, angiogenezę,  dzięki czemu skóra staje się gładsza, poprawia się jej napięcie. Zmarszczki spłycają się i poprawiony zostaje kontur twarzy. Efekty te wynikają z działania czysto mechanicznego na skórę.

Zabieg nie wymaga szczególnego przygotowania, jest stosunkowo krótki i wiążę się z niewielką bolesnością-znieczulenie tylko maścią np. Emla, a pierwsze efekty widoczne są bezpośrednio po zabiegu. Ilość i rodzaj aplikowanych nici zależy od wielkości obszaru leczonego i stopnia wiotkości skóry. Dla utrzymania pełnego efektu zalecane jest jednak powtarzanie zabiegu w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta.

nici pdo i darvin

tel. +48 600 250 233

ul. Reymonta 20, Przemyśl

Znajdź nas na Facebooku

Zapraszamy!

Our website is protected by DMC Firewall!