mediestetica.eu

tel. +48 600 250 233
poniedziałki i środy: 8.00-14.00
wtorki, czwartki i piątki: 12.00-17.00

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Twój problem

GeneO

Geneo - to błyskawiczny zabieg pielęgnacyjny wykorzystujący biologiczne mechanizmy organizmu dając efekt odmłodzenia, dotlenienia i rozjaśnienia. Może być wykonywany na twarzy, szyi i dekolcie. Jest błyskawicznym polepszeniem stanu naszej skóry i zupełnie bezbolesny. Wykorzystujemy jedną z dwóch opcji w zależności od naszych potrzeb:

  • odmładzanie (NeoRevive), czyli redukcja zmarszczek i ujędrnienie skóry, zmniejszenie porów, poprawa gęstości i odżywienie, zdrowszy oraz bardziej promienny wygląd
  • rozjaśnianie i odżywianie (NeoBright), rozświetlenie i promienny wygląd, naturalne dotlenienie i nawilżenie, wyrównanie kolorytu skóry oraz poprawa gęstości i odżywienia

Urządzenie stymuluje złuszczanie zewnętrznej warstwy naskórka, dzięki czemu młodsze komórki łatwiej wchłaniają zawarte w preparatach kosmetycznych składniki odżywcze. Dzięki technologii OxyGeneo powstają bardzo duże ilości pęcherzyków CO2, które trafiają do zewnętrznych warstw skóry i w efekcie doprowadzają do lepszego natlenienia tkanek i poprawy metabolizmu komórek.

Dotlenienie
Połączenie kapsułki stworzonej z wodorowęglanu sodu oraz kwasu cytrynowego z odpowiednio dobranym do kondycji skóry preparatem aktywuje reakcję chemicznątzw. efekt Bohra. W wyniku reakcji na powierzchni skóry powstają Mikropęcherzyki zawierające dwutlenek węgla. Zmniejsza się powinowactwo hemoglobiny do tlenu, który uwalnia się do tkanek i następuje natychmiastowe dotlenienie skóry.

GeneO

Złuszczanie
Uwalniające się mikrogranulki z kapsułki powodują złuszczanie warstwy rogowej naskórka oraz usunięcie wszelkich zanieczyszczeń. Skóra jest wygładzona oraz przygo- towana na dalszą pielęgnację.

GeneO

Wchłanianie
Właściwie dotleniona i złuszczona skóra jest gotowa aby wchłonąć substancje aktywne zawarte w zaaplikowanym preparacie m.in. kwas hialuronowy, azaleinowy i kojowy oraz retinol.

GeneO

Geneo jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, nawet tych bardziej wrażliwych. Dla wzmocnienia i utrzymania efektu zabieg można powtórzyć w serii.

GeneO

tel. +48 600 250 233

ul. Reymonta 20, Przemyśl

Znajdź nas na Facebooku

Zapraszamy!

DMC Firewall is a Joomla Security extension!