mediestetica.eu

tel. +48 600 250 233
poniedziałek – piątek: 12:00 – 17:00

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Twój problem

Jonoforeza i ultradźwięki

Jonoforeza i ultradźwięki – jest zabiegiem wykorzystującym moc ultradźwięków do wtłaczania odpowiednio dobranych składników odżywczych w głąb skóry. Celem jest poprawa krążenia krwi i limfy oraz wspomaganie metabolizmu i regeneracji naskórka. Podczas zabiegu może być odczuwane delikatne ciepło, które odpręża naszą skórę i mięśnie.

Wskazania: zmarszczki, skóra naczynkowa, nadmierne wydzielanie sebum, przebarwienia, skóra odwodniona, przesuszona i mało napięta.

Efekty: ujędrnienie, nawilżenie skóry, spłycenie zmarszczek, zmniejszenie efektu „błyszczenia się”, stymulacja mięśni.

Jonoforeza i ultradźwięki

tel. +48 600 250 233

ul. Reymonta 20, Przemyśl

Znajdź nas na Facebooku

Zapraszamy!


Informujemy, że od maja 2020 r.
zostają wznowione zapisy do Dr Beaty Zubrzyckiej.


W trosce o bezpieczeństwo pacjentów oraz pracowników w związku z trwającą pandemią SARS CoV-2 wdrożyliśmy nowe zasady bezpieczeństwa: - Przyjmujemy tylko jedną osobę na konkretną godzinę. Prosimy o przychodzenie do Gabinetu nie wcześniej niż na wyznaczony czas wizyty. - Prosimy o pojedyncze i przemyślane wizyty (wyjątek stanowi wizyta z dzieckiem). - Informujemy, że w Gabinecie przyjmowani będą tylko pacjenci w dobrym stanie zdrowia, bez objawów sugerujących zakażenie wirusem COVID-19 (tj. duszność, kaszel, podwyższona temperatura ciała, kaszek, ból głowy).

Pacjenci, którzy zauważyli u siebie powyższe objawy proszeni są o telefoniczne odwołanie wizyty.
DMC Firewall is a Joomla Security extension!