mediestetica.eu

tel. +48 600 250 233
poniedziałek – piątek: 12:00 – 17:00

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Twój problem

Masaże specjalistyczne

Masaże specjalistyczne są jednym ze sposobów poprawienia elastyczności skóry i sprawności mięśni, a jego efektywność polega na wspomaganiu naturalnych funkcji organizmu. Stosowane podczas masażu techniki skutecznie działają na kondycję naszej skóry, powodując, że staje się ona bardziej napięta. Stymulując nasze mięśnie wygładza zmarszczki, poprawia owal twarzy, pobudza krążenie krwi, przywraca skórze naturalną wilgotność, otwiera pory. Pomaga także oczyścić skórę z toksyn, dzięki czemu do tkanek dociera większa ilość substancji odżywczych. Stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny dzięki temu skóra staje się jędrna i wygląda dużo młodziej. Wykonywany jest na specjalnych preparatach, odpowiednio dostosowanych do potrzeb każdego pacjenta.

Masaże specjalistyczne

tel. +48 600 250 233

ul. Reymonta 20, Przemyśl

Znajdź nas na Facebooku

Zapraszamy!


Informujemy, że od maja 2020 r.
zostają wznowione zapisy do Dr Beaty Zubrzyckiej.


W trosce o bezpieczeństwo pacjentów oraz pracowników w związku z trwającą pandemią SARS CoV-2 wdrożyliśmy nowe zasady bezpieczeństwa: - Przyjmujemy tylko jedną osobę na konkretną godzinę. Prosimy o przychodzenie do Gabinetu nie wcześniej niż na wyznaczony czas wizyty. - Prosimy o pojedyncze i przemyślane wizyty (wyjątek stanowi wizyta z dzieckiem). - Informujemy, że w Gabinecie przyjmowani będą tylko pacjenci w dobrym stanie zdrowia, bez objawów sugerujących zakażenie wirusem COVID-19 (tj. duszność, kaszel, podwyższona temperatura ciała, kaszek, ból głowy).

Pacjenci, którzy zauważyli u siebie powyższe objawy proszeni są o telefoniczne odwołanie wizyty.
DMC Firewall is a Joomla Security extension!