mediestetica.eu

tel. +48 600 250 233
poniedziałki i środy: 8.00-14.00
wtorki, czwartki i piątki: 12.00-17.00

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Twój problem

Ellisys Duo

Zabiegi radiofrekwencji mikroigłowej Ellisys Duo polegają na mikronakłuwaniu specjalnymi głowicami z igłami izolowanymi lub nieizolowanymi, powlekanymi 24-karatowym złotem i podgrzewaniu skóry za pomocą fal radiowych. Precyzyjne i optymalne rozmieszczenie igieł pozwala na równomierne ogrzanie tkanek bez ryzyka ich przegrzania. Wywołany w ten sposób efekt miejscowego uszkodzenia włókien kolagenowych jest sygnałem dla organizmu aby włączyć proces odbudowy i regeneracji nowego kolagenu. Zabiegi wykonywane są w znieczuleniu miejscowym i nie wymagają wyłączenia z codziennych czynności życiowych.

Rozstępy są ubytkami w skórze, które powstają w wyniku przerwania włókien elastyny i kolagenu. Zwykle są one bardzo głęboko umiejscowione w skórze, co stanowi duży problem w ich redukcji.

Skuteczność radiofrekwencji mikroigłowej tkwi w silnej stymulacji dokładnie w obszarze rozstępu. Głowica posiada 25 mikroigieł, które pozwalają w kontrolowany sposób wniknąć w tkankę bardzo głęboko. Możemy bardzo precyzyjnie regulować zarówno głębokość jak i intensywność przeprowadzanego zabiegu. Podczas wkłuwania igieł do tkanek emitowana jest wiązka fal radiowych, która powoduje ogrzanie tkanek na całej długości mikroigieł. Podgrzanie to pobudza do produkcji nowego kolagenu i elastyny, dzięki czemu rozstępy na nowo zaczynają się wypełniać i stopniowo zanikać.

ellisys duo2

tel. +48 600 250 233

ul. Reymonta 20, Przemyśl

Znajdź nas na Facebooku

Zapraszamy!

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd