mediestetica.eu

tel. +48 600 250 233
poniedziałki i środy: 8.00-14.00
wtorki, czwartki i piątki: 12.00-17.00

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Twój problem

Botox/Azzalure

Botox jest substancją powodującą czasowe i przemijające rozluźnienie mięśni odpowiadających za mimikę twarzy. Lek podaje się w rozcieńczeniu, w ściśle wcześniej określone miejsca i w dokładnie ustalonej dawce do małych mięśni. Przez zmniejszenie pracy mięśni w wybranych miejscach, pojawia się wygładzenie zmarszczek mimicznych.

Wskazaniem do Botoxu są „lwie” i poprzeczne zmarszczki czoła, kurze łapki, „królicze” – na bocznych częściach grzbietu nosa, palacza nad ustami, uśmiech dziąsłowy zmarszczki szyi i tzw. zabieg Nefretete oraz inne. Botox lift czyli „miękki lifting” to zabieg szczególnie lubiany przez młode pacjentki, podczas którego podaję bardzo małe ilości Botoxu celem złagodzenia rysów twarzy.Efekt pojawia się po 3-7 dniach i utrzymuje się przez około 3-6 miesięcy.

Botox/Azzalure

Botox/Azzalure

tel. +48 600 250 233

ul. Reymonta 20, Przemyśl

Znajdź nas na Facebooku

Zapraszamy!

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd