mediestetica.eu

tel. +48 600 250 233
poniedziałek – piątek: 12:00 – 17:00

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Twój problem

Botox/Azzalure

Botox jest substancją powodującą czasowe i przemijające rozluźnienie mięśni odpowiadających za mimikę twarzy. Lek podaje się w rozcieńczeniu, w ściśle wcześniej określone miejsca i w dokładnie ustalonej dawce do małych mięśni. Przez zmniejszenie pracy mięśni w wybranych miejscach, pojawia się wygładzenie zmarszczek mimicznych.

Wskazaniem do Botoxu są „lwie” i poprzeczne zmarszczki czoła, kurze łapki, „królicze” – na bocznych częściach grzbietu nosa, palacza nad ustami, uśmiech dziąsłowy zmarszczki szyi i tzw. zabieg Nefretete oraz inne. Botox lift czyli „miękki lifting” to zabieg szczególnie lubiany przez młode pacjentki, podczas którego podaję bardzo małe ilości Botoxu celem złagodzenia rysów twarzy.Efekt pojawia się po 3-7 dniach i utrzymuje się przez około 3-6 miesięcy.

Botox/Azzalure

Botox/Azzalure

tel. +48 600 250 233

ul. Reymonta 20, Przemyśl

Znajdź nas na Facebooku

Zapraszamy!


Informujemy, że od maja 2020 r.
zostają wznowione zapisy do Dr Beaty Zubrzyckiej.


W trosce o bezpieczeństwo pacjentów oraz pracowników w związku z trwającą pandemią SARS CoV-2 wdrożyliśmy nowe zasady bezpieczeństwa: - Przyjmujemy tylko jedną osobę na konkretną godzinę. Prosimy o przychodzenie do Gabinetu nie wcześniej niż na wyznaczony czas wizyty. - Prosimy o pojedyncze i przemyślane wizyty (wyjątek stanowi wizyta z dzieckiem). - Informujemy, że w Gabinecie przyjmowani będą tylko pacjenci w dobrym stanie zdrowia, bez objawów sugerujących zakażenie wirusem COVID-19 (tj. duszność, kaszel, podwyższona temperatura ciała, kaszek, ból głowy).

Pacjenci, którzy zauważyli u siebie powyższe objawy proszeni są o telefoniczne odwołanie wizyty.
DMC Firewall is a Joomla Security extension!