mediestetica.eu

tel. +48 600 250 233
poniedziałek – piątek: 12:00 – 17:00

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Twój problem

Laser diodowy Soprano ICE

Wszystkie systemy do epilacji usuwają włosy będące w fazie czynnej- -anagenie, pozostałe mimio,że rosną to pozostają nieme na działanie lasera. Czas wchodzenia włosów w fazę anagenu jest zmienny osobniczo i trwa około 4-6 tyg. Wiąże się to z koniecznością przeprowadzenia 4-6 zabiegów. Epilacja najbardziej efektywna jest u osób z jasną karnacją i ciemnymi grubymi włosami. U kobiet z hirsutyzmem, gdzie włosy mają inną budowę korzenia zależną od stymulacji przez testosteron, konieczne jest wykonanie większej ilości zabiegów. W celu poprawy komfortu zabiegu epilacji, możemy stosować dodatkowe chłodzenie chłodziarką Zimmer. Soprano posiada unikalną głowicę do leczenia miejsc trudnych : uszy, nos, brwi.

Zabiegów epilacji nie wykonujemy w okresie póżnej wiosny i lata. Po zabiegu przez okres 4 tyg.obowiązuje zakaz opalania.

Laser diodowy Soprano ICE

Laser diodowy Soprano ICE

Laser diodowy Soprano ICE

tel. +48 600 250 233

ul. Reymonta 20, Przemyśl

Znajdź nas na Facebooku

Zapraszamy!

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd