mediestetica.eu

tel. +48 600 250 233
poniedziałek – piątek: 12:00 – 17:00

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Twój problem

Zabiegi na dłonie

Zabiegi na dłonie, Parafina - jest bardzo dobrym sposobem nawilżenia i odżywienia naszej skóry dłoni. Poprawia kondycję suchych, zniszczonych i popękanych dłoni. Nie działa również obojętnie na nasze paznokcie, ponieważ regeneruje je oraz na nasze stawy i kości poprawiając ich kondycje. Po takim zabiegu skóra staje się gładka, miękka i lśniąca. Jest fajnym zabiegiem po okresie zimowym, gdy ręce są mocno przesuszone.

Przeciwskazania:

  • egzema,
  • grzybica rąk,
  • bądź paznokci,
  • inne choroby skóry,
  • alergia na parafinę,
  • lub jej pochodne.

Zabiegi na dłonie

tel. +48 600 250 233

ul. Reymonta 20, Przemyśl

Znajdź nas na Facebooku

Zapraszamy!


Informujemy, że od maja 2020 r.
zostają wznowione zapisy do Dr Beaty Zubrzyckiej.


W trosce o bezpieczeństwo pacjentów oraz pracowników w związku z trwającą pandemią SARS CoV-2 wdrożyliśmy nowe zasady bezpieczeństwa: - Przyjmujemy tylko jedną osobę na konkretną godzinę. Prosimy o przychodzenie do Gabinetu nie wcześniej niż na wyznaczony czas wizyty. - Prosimy o pojedyncze i przemyślane wizyty (wyjątek stanowi wizyta z dzieckiem). - Informujemy, że w Gabinecie przyjmowani będą tylko pacjenci w dobrym stanie zdrowia, bez objawów sugerujących zakażenie wirusem COVID-19 (tj. duszność, kaszel, podwyższona temperatura ciała, kaszek, ból głowy).

Pacjenci, którzy zauważyli u siebie powyższe objawy proszeni są o telefoniczne odwołanie wizyty.
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd