mediestetica.eu

tel. +48 600 250 233
poniedziałek – piątek: 12:00 – 17:00

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Twój problem

Kriochirurgia

Kriochirurgia polega na niszczeniu zmian chorobowych przez zamrażanie. Bezpośrednio po zabiegu następuje obrzęk i zaczerwienienie okolicy leczonej, często z wytworzeniem pęcherza, a w ciągu kilku dni – ewolucja w strup i samoistne usuniecie zmiany. W przypadku leczenia brodawek czasami istnieje konieczność wycięcia zmiany w dobę po zabiegu mrożenia, z pozostawieniem nadżerki, która następnie goi się przez 7-14 dni. Blizna po zabiegu jest elastyczna i miękka.

Najczęściej zabiegowi krio poddaje się włókniaki miękkie na szyi czy pod pachami, brodawki łojotokowe, brodawki płaskie i zwykłe, zmiany przednowotworowe – np.: ogniska rogowacenia słonecznego na twarzy, głowie owłosionej czy dłoniach.

kriochirurgia

Rogowacenie słoneczne jest stanem przednowotworowym, nieleczone prowadzi do rozwoju nieczerniakowych nowotworów skóry – raków skóry. Do leczenia kwalifikuję pacjentów po wcześniejszym badaniu videodermatoskopowym, czasami pobieram materiał do badania histologicznego.

tel. +48 600 250 233

ul. Reymonta 20, Przemyśl

Znajdź nas na Facebooku

Zapraszamy!


Informujemy, że od maja 2020 r.
zostają wznowione zapisy do Dr Beaty Zubrzyckiej.


W trosce o bezpieczeństwo pacjentów oraz pracowników w związku z trwającą pandemią SARS CoV-2 wdrożyliśmy nowe zasady bezpieczeństwa: - Przyjmujemy tylko jedną osobę na konkretną godzinę. Prosimy o przychodzenie do Gabinetu nie wcześniej niż na wyznaczony czas wizyty. - Prosimy o pojedyncze i przemyślane wizyty (wyjątek stanowi wizyta z dzieckiem). - Informujemy, że w Gabinecie przyjmowani będą tylko pacjenci w dobrym stanie zdrowia, bez objawów sugerujących zakażenie wirusem COVID-19 (tj. duszność, kaszel, podwyższona temperatura ciała, kaszek, ból głowy).

Pacjenci, którzy zauważyli u siebie powyższe objawy proszeni są o telefoniczne odwołanie wizyty.
DMC Firewall is a Joomla Security extension!