mediestetica.eu

tel. +48 600 250 233
poniedziałek – piątek: 12:00 – 17:00

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Twój problem

Kompleksowe leczenie wypadania włosów

HairBoom , to urządzenie niskoenergetyczne. Diody laserowe, w które został wyposażony o długości fali 650 nm stymulują skórę głowy i poprawiają przepływ krwi. W efekcie HairBoom hamuje wypadanie włosów oraz przyspiesza i wzmaga ich wzrost.

Liczba zabiegów - 10 w serii – standardowy zabieg 18 min – możliwość wydłużenia czasu do 21 lub 24 min za pomocą timera. Zabieg z wykorzystaniem HairBoom stosujemy jako terapię łączona z prądami Darsonvala i mezoterapią igłową skóry głowy. W takim połączeniu leczenie łysienia jest najbardziej skuteczne.

Prądy Darsonvala dzięki działaniu ozonu zamykają pory skóry, zmniejszają produkcję łoju a włosy nie przetłuszczają się tak często jak przed terapią.  Prąd o niskich częstotliwościach pobudza porost włosów, zaś ozon ma działanie przeciwbakteryjne, oczyszcza skórę głowy oraz zamyka łuski włosów. Częstotliwość prądów Darsonvala wynosi od 300 do 500 kHz. Mają one wysokie napięcie, jednak niskie natężenie, dlatego są bezpieczne dla człowieka.   Do zabiegu przy użyciu Darsonvala używana jest szklana pelota, którą wykonuje się zabieg na skórze głowy.

kompleksowe leczenie wypadania wlosow

tel. +48 600 250 233

ul. Reymonta 20, Przemyśl

Znajdź nas na Facebooku

Zapraszamy!


Informujemy, że od maja 2020 r.
zostają wznowione zapisy do Dr Beaty Zubrzyckiej.


W trosce o bezpieczeństwo pacjentów oraz pracowników w związku z trwającą pandemią SARS CoV-2 wdrożyliśmy nowe zasady bezpieczeństwa: - Przyjmujemy tylko jedną osobę na konkretną godzinę. Prosimy o przychodzenie do Gabinetu nie wcześniej niż na wyznaczony czas wizyty. - Prosimy o pojedyncze i przemyślane wizyty (wyjątek stanowi wizyta z dzieckiem). - Informujemy, że w Gabinecie przyjmowani będą tylko pacjenci w dobrym stanie zdrowia, bez objawów sugerujących zakażenie wirusem COVID-19 (tj. duszność, kaszel, podwyższona temperatura ciała, kaszek, ból głowy).

Pacjenci, którzy zauważyli u siebie powyższe objawy proszeni są o telefoniczne odwołanie wizyty.
DMC Firewall is a Joomla Security extension!