mediestetica.eu

tel. +48 600 250 233
poniedziałek – piątek: 12:00 – 17:00

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Twój problem

Videodermatoskopia - Profilaktyka czerniaka

FotoFinder Dermatoscope służy do badania znamion barwnikowych, przebarwień, zaburzeń rogowacenia i innych zmian skórnych. Jest kompletnym systemem diagnozowania, obrazowania i archiwizacji danych w celu wczesnego wykrywania czerniaka i raków skóry. Pacjent otrzymuje wynik badania w formie wydruk u lub na płycie DVD.

Videodermatoskopia jest najbardziej zaawansowaną metodą wczesnej diagnostyki nowotworów skóry. Pozwala wykryć nawet najdrobniejsze zmiany w strukturze znamienia.

Przed wizytą możesz samodzielnie ocenić, czy znamię jest atypowe. Przyjrzyj mu się uważnie stosując regułę ABCDE:

  • A (asymmetry) - czy znamię jest asymetryczne?
  • B (border) – czy jego brzeg jest nieostry, zamazany?
  • C (color) – czy jest wielobarwne?
  • D (diameter) – czy jego średnica jest większa niż 5 mm?
  • E (elevation) – czy jest wypukłe?

Videodermatoskopia

Jeśli na chociaż jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, koniecznie zgłoś się na badanie dermatoskopowe! Mapowanie znamion warto wykonywać okresowo, aby mieć pewność, że na skórze nie pojawiają się nowe niepokojące zmiany.

Videodermatoskopia

znamię barwnikowe

Videodermatoskopia

rak skóry

Videodermatoskopia

czerniak

Videodermatoskopia

czerniak

Videodermatoskopia

tel. +48 600 250 233

ul. Reymonta 20, Przemyśl

Znajdź nas na Facebooku

Zapraszamy!


Informujemy, że od maja 2020 r.
zostają wznowione zapisy do Dr Beaty Zubrzyckiej.


W trosce o bezpieczeństwo pacjentów oraz pracowników w związku z trwającą pandemią SARS CoV-2 wdrożyliśmy nowe zasady bezpieczeństwa: - Przyjmujemy tylko jedną osobę na konkretną godzinę. Prosimy o przychodzenie do Gabinetu nie wcześniej niż na wyznaczony czas wizyty. - Prosimy o pojedyncze i przemyślane wizyty (wyjątek stanowi wizyta z dzieckiem). - Informujemy, że w Gabinecie przyjmowani będą tylko pacjenci w dobrym stanie zdrowia, bez objawów sugerujących zakażenie wirusem COVID-19 (tj. duszność, kaszel, podwyższona temperatura ciała, kaszek, ból głowy).

Pacjenci, którzy zauważyli u siebie powyższe objawy proszeni są o telefoniczne odwołanie wizyty.
DMC Firewall is a Joomla Security extension!