mediestetica.eu

tel. +48 600 250 233
poniedziałek – piątek: 12:00 – 17:00

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Twój problem

Zabiegi rewitalizujące

Zabiegi rewitalizujące – przeznaczone są dla skór szarych, matowych, pozbawionych odpowiedniego nawilżenia i odżywienia. Świetnie sprawdzają się w okresach, gdy skóra zniszczona jest przez mróz po zimie lub po lecie , gdy osłabia jej stan słońce. Ich zadaniem jest przywrócenie utraconej zdolności do pochłaniania substancji odżywczych zawartych w kosmetykach. Powodują odbudowę płaszcza lipidowego naskórka i pobudzają naturalne procesy życiowe komórek. Przywracają jędrność, elastyczność i właściwy koloryt skóry. Posiada również działanie anti-age dając efekt liftingu oraz wyraźnego odmłodzenia skóry.

Zabiegi rewitalizujące

tel. +48 600 250 233

ul. Reymonta 20, Przemyśl

Znajdź nas na Facebooku

Zapraszamy!


Informujemy, że od maja 2020 r.
zostają wznowione zapisy do Dr Beaty Zubrzyckiej.


W trosce o bezpieczeństwo pacjentów oraz pracowników w związku z trwającą pandemią SARS CoV-2 wdrożyliśmy nowe zasady bezpieczeństwa: - Przyjmujemy tylko jedną osobę na konkretną godzinę. Prosimy o przychodzenie do Gabinetu nie wcześniej niż na wyznaczony czas wizyty. - Prosimy o pojedyncze i przemyślane wizyty (wyjątek stanowi wizyta z dzieckiem). - Informujemy, że w Gabinecie przyjmowani będą tylko pacjenci w dobrym stanie zdrowia, bez objawów sugerujących zakażenie wirusem COVID-19 (tj. duszność, kaszel, podwyższona temperatura ciała, kaszek, ból głowy).

Pacjenci, którzy zauważyli u siebie powyższe objawy proszeni są o telefoniczne odwołanie wizyty.
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd