mediestetica.eu

tel. +48 600 250 233
poniedziałek – piątek: 12:00 – 17:00

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Twój problem

Nici NewU

Zabieg przy użyciu nici NewU jest mało inwazyjny, nowoczesny, usuwający oznaki starzenia się skóry. Stanowi doskonałą alternatywę dla bardziej inwazyjnych zabiegów liftingujących.

Dostosowujemy go indywidualnie do każdej pacjentki. Ze względu na różnorodność podawanych nici, w zależności od potrzeb i oczekiwań możemy uzyskać efekt:

  • liftingu
  • wypełnienia
  • rewitalizacji

Nici stopniowo rozpuszczając się stymulują syntezę kolagenu, fibroblastów, angiogenezę,  dzięki czemu skóra staje się gładsza, poprawia się jej napięcie. Zmarszczki spłycają się i poprawiony zostaje kontur twarzy. Efekty te wynikają z działania czysto mechanicznego na skórę.

Zabieg nie wymaga szczególnego przygotowania, odbywa się w znieczuleniu miejscowym – lignokaina lub ubistesin. Ilość i rodzaj aplikowanych nici zależy od wielkości obszaru leczonego i stopnia wiotkości skóry. Dla utrzymania pełnego efektu zalecane jest powtarzanie zabiegu w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta.

POSTĘPOWANIE POZABIEGOWE:

  • w okresie ok. 2 tyg. ograniczyć mimikę twarzy, nie stosować masaży i zabiegów fizjoterapeutycznych
  • unikać spożywania gorących napojów i posiłków oraz alkoholu w okresie 2-3 dni
  • zabiegi laserowe, fale radiowe i ultradźwięki nie wcześniej jak 1 miesiąc po zabiegu
  • w przypadku podwyższonej temperatury, nasilonej asymetrii czy długotrwałego obrzęku pacjent proszony jest o natychmiastową konsultację z lekarzem prowadzącym
  • stosować środki antyseptyczne w miejscu wkłucia
  • bezwzględny zakaz ekspozycji na słońcu do czasu ustąpienia obrzęku

nici newu

tel. +48 600 250 233

ul. Reymonta 20, Przemyśl

Znajdź nas na Facebooku

Zapraszamy!


Informujemy, że od maja 2020 r.
zostają wznowione zapisy do Dr Beaty Zubrzyckiej.


W trosce o bezpieczeństwo pacjentów oraz pracowników w związku z trwającą pandemią SARS CoV-2 wdrożyliśmy nowe zasady bezpieczeństwa: - Przyjmujemy tylko jedną osobę na konkretną godzinę. Prosimy o przychodzenie do Gabinetu nie wcześniej niż na wyznaczony czas wizyty. - Prosimy o pojedyncze i przemyślane wizyty (wyjątek stanowi wizyta z dzieckiem). - Informujemy, że w Gabinecie przyjmowani będą tylko pacjenci w dobrym stanie zdrowia, bez objawów sugerujących zakażenie wirusem COVID-19 (tj. duszność, kaszel, podwyższona temperatura ciała, kaszek, ból głowy).

Pacjenci, którzy zauważyli u siebie powyższe objawy proszeni są o telefoniczne odwołanie wizyty.
DMC Firewall is a Joomla Security extension!