mediestetica.eu

tel. +48 600 250 233
poniedziałek – piątek: 12:00 – 17:00

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Twój problem

Plexr - Olśniewaj spojrzeniem

Dbasz o siebie. Stosujesz profilaktykę przeciwstarzeniową, wykonujesz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej poprawiające jakość Twojej skóry. Widzisz jednak, że opadające powieki powodują, że Twoja Twarz wygląda „smutno” a opadające kąciki oka dodają Ci lat. Te naturalne procesy starzenia powodują, że tracimy młodzieńczy wyraz twarzy. Medycyna estetyczna znalazła już jednak na to rozwiązanie. Bez wypełniania, bez igieł i bez skalpela. W leczeniu opadających powiek należy wykonać od 2 do 4 zabiegów w odstępach 40 dni, w zależności od stopnia zaawansowania problemu. Według badań klinicznych efekt terapeutyczny utrzymuje się od 2 do 4 lat. Dla podtrzymania efektu zaleca się wykonanie zabiegu przypominającego 1 raz do roku.

plexr1

PLEXR TO NIE TYLKO LECZENIE OPADAJĄCYCH POWIEK

Głównym wskazaniem PLEXR jest lifting okolicy oka (nieinwazyjna bleferoplastyka) i leczenie utrwalonych głębokich zmarszczek w okolicy ust (tzw. zmarszczki palacza).

Plazma PLEXR wykorzystywana jest również w liftingu dolnej części twarzy, usuwaniu zmian skórnych, takich jak: kępki żółte powiek, brodawki płaskie, brodawki łojotokowe, włókniaki, oraz leczenia blizn i rozstępów.

plexr2

ZALETY TERAPII PLEXR

  • wyłącza pacjentów z codziennych aktywności na bardzo krótki okres czasu i wymaga tylko znieczulenia miejscowego
  • pozwala na wykonanie zabiegu korekcji powiek z zachowaniem pełnej ruchomości powieki w trakcie i po zabiegu
  • pełna kontrola operatora podczas wykonywania zabiegu
  • nie wymaga nakładek nagałkowych podczas wykonywania zabiegu
  • zabieg nie wywołuje stanu zapalnego i nekrozy otaczających tkanek

tel. +48 600 250 233

ul. Reymonta 20, Przemyśl

Znajdź nas na Facebooku

Zapraszamy!


Informujemy, że od maja 2020 r.
zostają wznowione zapisy do Dr Beaty Zubrzyckiej.


W trosce o bezpieczeństwo pacjentów oraz pracowników w związku z trwającą pandemią SARS CoV-2 wdrożyliśmy nowe zasady bezpieczeństwa: - Przyjmujemy tylko jedną osobę na konkretną godzinę. Prosimy o przychodzenie do Gabinetu nie wcześniej niż na wyznaczony czas wizyty. - Prosimy o pojedyncze i przemyślane wizyty (wyjątek stanowi wizyta z dzieckiem). - Informujemy, że w Gabinecie przyjmowani będą tylko pacjenci w dobrym stanie zdrowia, bez objawów sugerujących zakażenie wirusem COVID-19 (tj. duszność, kaszel, podwyższona temperatura ciała, kaszek, ból głowy).

Pacjenci, którzy zauważyli u siebie powyższe objawy proszeni są o telefoniczne odwołanie wizyty.
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd