mediestetica.eu

tel. +48 600 250 233
poniedziałki i środy: 8.00-14.00
wtorki, czwartki i piątki: 12.00-17.00

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Twój problem

Laser Frakcyjny PIXEL

Laser frakcyjny Pixel stosuje się w leczeniu:

  • blizn zanikowych pooperacyjnych, pourazowych i trądzikowych,
  • rozstępów,
  • posłonecznych uszkodzeń skóry twarzy i ciała – przebarwienia, keratozy,
  • utraty wiotkości skóry owalu twarzy, ramion czy brzucha po porodzie w celu poprawy gęstości i sprężystości,
  • zamykaniu poszerzonych porów skóry twarzy,
  • w celu resurfacingu – czyli dermabrazji laserowej na okolice twarzy, powiek, szyi, dekoltu i dłoni.

Skóra podczas zabiegu jest „dziurkowana” w zależności od wielkości matrycy na 7×7 lub 9×9 punktów. W strefy te kierowane jest światło lasera, które głęboko i precyzyjnie penetruje zarówno komórki tkanki podskórnej, jak i skóry właściwej. Skóra wokół pozostaje nienaruszona, dzięki czemu gojenie się następuje niezwykle szybko. Najlepsze rezultaty daje przeprowadzenie 3-5 zabiegów, wykonywanych w odstępach 4 tygodniowych.

Większość pacjentów zauważy różnicę już w kilka dni po zabiegu, kiedy widać efekt ablacyjny tj. znikają przebarwienia, nieprawidłowe rogowacenie. Światło lasera Fraxel pobudza również głębsze warstwy skóry do produkcji i modelowania nowego kolagenu, dzięki temu optymalny efekt jest zwykle widoczny po 2-3 miesiącach. Wygładzenie i poprawa napięcia skóry nastąpi na przestrzeni roku po przeprowadzeniu serii zabiegów.

Można poddać jego działaniu całą twarz (łącznie z powiekami), szyję, dekolt, dłonie oraz każdy fragment ciała, na którym znajdują się blizny, rozstępy lub skóra jest wiotka. Zabiegi można wykonywać również na wybrane fragmenty skóry twarzy, np.: policzki, czoło, czy okolice ust.

Laser Frakcyjny PIXEL

tel. +48 600 250 233

ul. Reymonta 20, Przemyśl

Znajdź nas na Facebooku

Zapraszamy!

DMC Firewall is a Joomla Security extension!